معرفی استند سالید

شرکت استند سالید با توجه به وجود امکانات بروز و دانش تخصصی و کاربردی در زمینه طراحی،ساخت و تولید استند و تولید استندهای تبلیغاتی،استندهای فروشگاهیٰٰ،قفسه محصول،میز کانتر و سمپلینگ در انواع مختلف استند ایستاده فلزی،استند ایستاده چوبی،استند رومیزی فلزی،استند رومیزی چوبی،استند ایستاده تلفیقی،استند وکیوم فرمینگ،استند کارتن پلاست،و انواع استندهای محصول و سازه های تبلیغاتی دیگر و تجهیز فروشگاهها فعال میباشد.در حال حاضر نیز شرکت استند سالید با دارا بودن نیروهای جوان، متخصص، مجرب و متعهد به عنوان یکی از برترین شرکتهای فعال در زمینه ی طراحی استند،ساخت استند و تولید استندهای تبلیغاتی،استندهای فروشگاهی و قفسه های محصول می باشد که با توجه به امکانات ساخت و تولید استند در مجموعه ی خود، امکان ارائه ی خدمات با برترین کیفیت و با قیمتی کاملا رقابتی به مشتریان گرانقدر دارد.

همچنین مجموعه استند سالید با توجه به وجود تخصص و دانش مربوط به طراحی،ساخت و تولید و نیز تجهیز فروشگاههای بزرگ آماده ی ارائه خدمات به شرکتهای بزرگ،سازمانهای مختلف و سایرمشریان را دارا میباشد.
چشم انداز

تبدیل شدن به برترین شرکت تولید کننده استند در سطح ایران تا سال 1400 با دستیابی به اهداف زیر:دستیابی به رشد مستمر و سطح رضایت ذینفعان خصوصا مشتریان از طریق محصولات و خدمات برتر-ورود به بازارهای همگون به میزان 15% درصد از سهم فروش سالانه با محوریت تولید-نوآوری در طراحی و توسعه محصولات و فرآیندهای مرتبط با آنها،همگام با تکنولوژی روز دنیا -رشد سودآوری به میزان 10% نسبت به سال گذشته-کارآفرینی و اشتغال زایی جوانان نخبه و متخصص

استند
استند

اهداف

در حال حاضر نیز شرکت استند سالید با دارا بودن نیروهای جوان، متخصص،مجرب و متهعد به عنوان یکی از برترین شرکتهای فعال در زمینه ی استندهای تبلیغاتی و قفسه های محصول میباشد. در همین راستا، با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی خود اهداف بلند مدتی جهت صادرات به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی دارد.
شرکت استند سالید با توجه به نگاه ویژه به امر نوآوری و کیفیت محصولات و خدمات، همواره به عنوان یک شریک مطمئن برای شرکتهای تولیدی مطرح بوده است.

خدمات پس از فروش

ارائه محصولات با کیفیت و جلب رضایت مشتریان، همواره سرلوحه کلیه اقدامات و فعالیت‌های شرکت استند سالید میباشد.
از جمله ویژگی‌هایی که شرکت استندسازی سالید را در ارائه این خدمت به مشتریان محترم متمایز می‌نماید، شامل موارد زیر می‌باشد:
• کیفیت مناسب محصولات
• پاسخگویی به موقع به مشتریان جهت گارانتی و رسیدگی به محصولات مرجوعی در جهت تضمین رضایت مشتریان

ساخت استند

استند سالید: بزرگترین تولیدکننده انواع استند

Copyright 2006-2016 Web Designed By YasanCo ©