دسته بندی
مشاوره رایگان
استندها دارای انواع مختلف می باشند که از جمله میتوان به استندهای تبلیغاتی، استندهای نمایشگاهی و استندهای فروشگاهی که برای استفاده در محیط های داخلی وفضای باز تولید می شوند اشاره کرد.درصنعت استندسازی با توجه به بهره گرفتن از متخصصان رشته های مختلف میتوان بازده فروش هر محصول را به بالاترین حد ممکن رسانید.
میتوان گفت استند یک سازه نمایشگاهی و تبلیغاتی است که به میزان بالایی درمعرض دید و توجه مخاطبان است .علاوه بر آن ویژگی ها و قابلیت هایی چون زیبایی، سطح تبلیغاتی وسیع، صرفه جویی در زمان و هزینه، نصب وراه اندازی سریع و حمل و نقل آسان انواع استند را به یک روش موثر برای بازار یابی و افزایش بازده سرمایه گذاری تبدیل نموده است.
باتوجه به تبدیل فروشگاههای کوچک به هایپرمارکتها و فروشگاههای زنجیره ای و نیز گسترش رقابت در میان اصناف مختلف تولید کننده در سرتاسر جهان و لزوم ایجاد جذابیت و زیبایی در ارائه و شناساندن محصولات تولیدی میتوان از انواع استندهای تبلیغاتی و فروشگاهی در بهتر نمایاندن اجناس بهره برد.
stand Logo

محصولات استند سالید

Shopping Kategorien
01

استند فلزی

استندهای ساخته شده با متریال فلز بدلیل مزایای فراوان نسبت به سازه هایی با متریالهای دیگر فراگیرترین استندهای موجود میباشد.
مزایای استندهای فلزی نسبت به سایر متریالها قیمت پایینتر، دوام بالا و تحمل بارهای بیشتر میباشد.
جهت ساخت استندهای فلزی پروسه های مختلفی از قبیل ورقکاری، جوشکاری و مونتاژ انجام میگردد.
02

استند پلکسی گلاس

استندهای پلکسی از مرغوبترین نوع سازه های فروشگاهی و تبلیغاتی میباشد و غالبا در ساخت استندهای آرایشگاهی و محصولات با وزن کم و زیبایی بالا استفاده میشود.
این نوع استندها بدلیل رنگ بندی مواد اولیه در رنگهای مختلف قابلیت های فراوانی در زیبا نمودن محصولات را دارا میباشد.
از مزایای دیگر استندهای پلکسی میتوان به سبک بودن این نوع استندها و نیز دارا بودن قابلیت نورپردازی با کیفیت بسیار بالا را اشاره نمود.
Ihr Eingang zum Hotelshop
Shopping Kategorien
03

استند چوبی

متریال چوب از مهمترین متریالهای موجود در ساخت استندهای تبلیغاتی و فروشگاهی میباشد.چوب بدلیل رنگ بندی گستره ی مناسبی در طراحی و ساخت این نوع استندها خواهد داشت.
استندهای چوبی مناسب جهت فروشگاههای بزرگ بوده و قابلیت نگهداری حجم بالایی از محصولات را دارا میباشد.
از مزایای دیگر استندهای چوبی زیبا بودن این سازه ها نسبت به سایر استندها و نیز قابلیت تلفیق آن با سایر استندهای فلزی، پلکسی و ... میباشد.
04

استند تلفیقی

به منظور بالا بردن کیفیت استندهای تبلیغاتی و فروشگاهی و انواع قفسه محصول با تلفیق کردن مواد اولیه مختلف میتوان سازه ای زیبا، با دوام و منحصر به فرد تولید نمود که قابلیتهای بسیار بالایی را دار باشد.این استندها بصورت مدولار و پرتابل طراحی میگردد.
بدلیل پرتابل بودن این نوع استندها بسته بندی و حمل و نقل این سازه ها نیز با سهولت انجام میپذیرد.
استندهای تلفیقی نوعی استند از تلفیق استندهای فلزی، استندهای چوبی، استندهای پلکسی و سایر استندها میباشد که بر طبق نیاز مشتریان این استندها جهت قرار گرفتن در فروشگاهها، طراحی و به مشتریان پیشنهاد میگردد.
Direktmitnahme oder Lieferung
05

استند کارتن پلاست

استندهای با متریال کارتن پلاست از جنس مواد اولیه پلی پروپیلن میباشد و با اکستروژن کردن این مواد با ضخامتهای مختلف بدست می آید.
استندهای کارتن پلاست و مقوایی دارای مزایای متعددی میباشد که از سبک بودن، قابلیت انعطاف،قابلیت چاپ بر روی آن و نیز مقاوم بودن در مقابل ضربات را اشاره نمود.
این استندها جهت ساخت تیراژهای بالا بسیار مقرون به صرفه میباشد ولی در تیراژهای پایین توصیه نمیشود.
Zahlungsarten

واحد طراحی

با توجه به وجود تیم طراحی در مجموعه ی استند سالید، نقشه کشی، مهندسی معکوس و طراحی کامل انواع مجموعه های فلزی از نقشه های برش، ورقکاری و طرحهای گرافیکی در استند سالید امکان پذیر میباشد.
همچنین در صورت عدم وجود طرحها و نقشه های ساخت یا معیوب بودن آنها از سوی مشتریان ، تیم طراحی استند سالید آمادگی لازم را در جهت همکاری و رفع عیوب طرحها و بهینه سازی هر نوع سازه ی ورقکاری یا به اصطلاح شیت متال را قبل از وارد شدن به پروسه های برش، خم، مونتاژ و رنگ کاری داریم.