خدمات

ساخت مجموعه های فلزی:

با توجه به وجود متخصصین مجرب و استفاده از نرم افزارها و تجهیزات پیشرفته ی مهندسی مکانیک و ساخت و تولید در زمینه ی صنعت شیت متال، طراحی و ساخت انواع باکسهای فلزی، رک، کیس های الکترونیکی و مجموعه های ورقکاری شده در مجموعه گروه صنعتی سالید انجام میگردد. طراحی این قبیل از مجموعه ها در نرم افزارهای کتیا، سالید ورک و اتوکد انجام میگردد. تکمیل کننده ی این پروسه خطوط مونتاژ و رنگ کاری مجموعه ی استند سالید میباشد. با توجه به امکانات نمونه سازی و تولید انبوه در مجموعه ی استند سالید، امکان ارائه ی خدمات با برترین کیفیت و با قیمتی کاملا رقابتی وجود دارد.

استند ایستاده
استند فروشگاهی

واحد طراحی:

با توجه به وجود تیم طراحی در مجموعه ی استند سالید، نقشه کشی، مهندسی معکوس و طراحی کامل انواع مجموعه های فلزی از نقشه های برش، ورقکاری و طرحهای گرافیکی در استند سالید امکان پذیر میباشد. همچنین در صورت عدم وجود طرحها و نقشه های ساخت یا معیوب بودن آنها از سوی مشتریان، ما در تیم طراحی استند سالید آمادگی لازم را در جهت همکاری و رفع عیوب طرحها و بهینه سازی هر نوع سازه ی ورقکاری یا به اصطلاح شیت متال را قبل از وارد شدن به پروسه های برش، خم، مونتاژ و رنگکاری داریم.

سایر خدمات:

با توجه به وجود پرسنل متخصص و مجرب و نیز بکارگیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و تجهیزات ساخت و تولید انواع قالبهای برش فلزی، دایکست، بادی و پلاستیک در گروه صنعتی سالید، ما تنهاترین مجموعه ی استند ساز ایران خواهیم بود که شما را در طراحی، ساخت و استفاده فرمهای خاص انواع استند یاری خواهیم رساند.

استند

Copyright 2006-2016 Web Designed By YasanCo ©