خدمات

خدمات استند سالید

طراحی و ساخت استند | استند فروشگاهی | استند تبلیغاتی

این مجموعه با بهره مندی از پرسنل متخصص و همچنین استفاده از تجهیزات روز دنیا قادر به همراهی شما در طراحی و ساخت مجموعه های فلزی وغیرفلزی، طراحی و چاپ دیجیتال، حکاکی و برش فلزات وغیر فلزات، خدمات پس از فروش، تولید انواع قالب های برش فلزی، دایکست، بادی و پلاستیک در گروه صنعتی سالید فعال می باشد.
استند سالید مشتریان خود را در طراحی، ساخت و استفاده فرمهای خاص جهت استندهای تبلیغاتی همراهی می نماید.

طراحی و ساخت مجموعه های فلزی و غیرفلزی

با توجه به وجود متخصصین مجرب و استفاده از نرم افزارها و تجهیزات پیشرفته ی مهندسی مکانیک و ساخت و تولید در زمینه ی صنعت شیت متال، طراحی و ساخت انواع باکس های فلزی، رک، کیس های الکترونیکی و مجموعه های ورقکاری شده در مجموعه گروه صنعتی سالید انجام می گردد. طراحی این قبیل از مجموعه ها در نرم افزارهای کتیا، سالید ورک و اتوکد انجام می گردد. تکمیل کننده ی این پروسه خطوط مونتاژ و رنگ کاری مجموعه ی استند سالید می باشد. با توجه به امکانات نمونه سازی و تولید انبوه در مجموعه ی استند سالید، امکان ارائه ی خدمات با برترین کیفیت و با قیمتی کاملا رقابتی وجود دارد. نقشه کشی، مهندسی معکوس و طراحی کامل انواع مجموعه های فلزی از نقشه های برش، ورقکاری و طرح های گرافیکی در استند سالید امکان پذیر می باشد. همچنین در صورت عدم وجود طرح ها و نقشه های ساخت یا معیوب بودن آنها از سوی مشتریان، ما در تیم طراحی استند سالید آمادگی لازم را در جهت همکاری و رفع عیوب طرح ها و بهینه سازی هر نوع سازه ی ورقکاری یا به اصطلاح شیت متال را قبل از وارد شدن به پروسه های برش، خم، مونتاژ و رنگ کاری خواهیم داشت.

استند ایستاده
استند فروشگاهی

طراحی و چاپ دیجیتال

بازار رو به رشد گرافیک و همچنین ارائه خدمات با کیفیت در ابتدای امر باعث شد تا جلوتر از برنامه‌ها و هدف گذاری‌ها قدم برداریم. تکمیل فرآیند از عکاسی، طراحی و صفحه آرایی تا نظارت چاپ و تحویل محصول، اقبال مشتریان به سپردن پروژه‌ها و معرفی گروه به دیگران را دوچندان کرد و ما این افتخار را داشته‌ایم که نه به عنوان مجری پروژه‌ها، بلکه به عنوان شریک و همراهی صادق در کنار مشتریان‌مان، قدم‌های بلندی برداریم. تا جایی که همکاران گرافیست و کانو‌ن‌های تبلیغاتی نیز برای انجام بخش یا تمام مراحل پروژه با گروه همکاری می‌کردند. استند سالید تبدیل به مشاوری امین در حوزه‌ی چاپ و طراحی شد و این مغتنم فرصتی بود برای گسترش فعالیت هم به جهت ثابت نگه داشتن کیفیت و پاسخگویی پروژه‌های ارجاع شده و هم به جهت برطرف نمودن مشکلاتی که عمده‌ی مخاطبین صنعت چاپ با آن مواجه بودند و به ما منتقل می‌نمودند. با اضافه نمودن دوستان متخصص در حوزه‌ی چاپ و ارتباط بیشتر گروه با این امور ما به اولویت‌بندی نیازهای اساسی مشتریان از چاپ و خدمات تکمیلی پیش و پس از آن و بررسی راهکارهای رفع ایرادات اقدام نمودیم.

حکاکی و برش فلزات وغیر فلزات

حکاکی لیزری، زیر مجموعه ای از مارک لیزر است و با استفاده از دستگاه لیزر برای حکاکی اشیا استفاده می شود. "مارک لیزری" برای مارک گذاری یا علامت گذاری قطعات و مواد با پرتو لیزر مورد استفاده دارد. دستگاه حک لیزر قابلیت حکاکی بر روی انواع مواد و متریال فلزی و غیرفلزات در صنایع مختلف را دارد. مجموعه استند سالید با دارا بودن دستگاهای لیزر و حکاکی روز دنیا میتواند در امرحکاکی برروی انواع قالب های فلزی، اجسام فلزی، پلاک های فلزی و همچنین برش متریال، شما را همراهی نماید.

استند
استند فروشگاهی

خدمات پس از فروش

ارائه محصولات با کیفیت و جلب رضایت مشتریان، همواره سرلوحه کلیه اقدامات و فعالیت‌های شرکت استند سالید میباشد.
از جمله ویژگی‌هایی که شرکت استندسازی سالید را در ارائه این خدمت به مشتریان محترم متمایز می‌نماید، شامل موارد زیر می‌باشد:
• کیفیت مناسب محصولات
• پاسخگویی به موقع به مشتریان جهت گارانتی و رسیدگی به محصولات مرجوعی در جهت تضمین رضایت مشتریان

Copyright 2006-2016 Web Designed By YasanCo ©