استند چیست؟

استند چیست؟

ساخت استند
باتوجه به تبدیل فروشگاههای کوچک به هایپرمارکتها و فروشگاههای زنجیره ای و نیز گسترش رقابت در میان اصناف مختلف تولید کننده در سرتاسر جهان و لزوم ایجاد جذابیت و زیبایی در ارائه و شناساندن محصولات تولیدی میتوان از انواع استندهای تبلیغاتی و فروشگاهی در بهتر نمایاندن اجناس بهره برد.استندهای تبلیغاتی و فروشگاهی از مواد اولیه مختلف و در اشکال و طرح های متنوعی ساخته میشوند.
میتوان گفت استند یک سازه نمایشگاهی و تبلیغاتی است که به میزان بالایی درمعرض دید و توجه مخاطبان است. علاوه بر آن ویژگی ها و قابلیت هایی چون زیبایی، سطح تبلیغاتی وسیع، صرفه جویی در زمان و هزینه، نصب و راه اندازی سریع و حمل و نقل آسان انواع استند را به یک روش موثر برای بازار یابی و افزایش بازده سرمایه گذاری تبدیل نموده است.
استندها دارای انواع مختلف می باشند که از جمله میتوان به استندهای تبلیغاتی، استندهای نمایشگاهی و استندهای فروشگاهی، انواع قفسه محصول که برای استفاده در محیط های داخلی وفضای باز تولید می شوند اشاره کرد. درصنعت استندسازی با توجه به بهره گرفتن از متخصصان رشته های مختلف میتوان بازده فروش هر محصول را به بالاترین حد ممکن رسانید. باتوجه به وجود متخصصان مجرب و نخبه در مجموعه سالید نیاز مشتریان گرامی در کوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت و قیمتی بسیار مناسب برآورده خواهد شد.

Copyright 2006-2016 Web Designed By YasanCo ©