دسته بندی
مشاوره رایگان
استندها دارای انواع مختلف می باشند که از جمله میتوان به استندهای تبلیغاتی، استندهای نمایشگاهی و استندهای فروشگاهی که برای استفاده در محیط های داخلی وفضای باز تولید می شوند اشاره کرد.درصنعت استندسازی با توجه به بهره گرفتن از متخصصان رشته های مختلف میتوان بازده فروش هر محصول را به بالاترین حد ممکن رسانید.
میتوان گفت استند یک سازه نمایشگاهی و تبلیغاتی است که به میزان بالایی درمعرض دید و توجه مخاطبان است .علاوه بر آن ویژگی ها و قابلیت هایی چون زیبایی، سطح تبلیغاتی وسیع، صرفه جویی در زمان و هزینه، نصب وراه اندازی سریع و حمل و نقل آسان انواع استند را به یک روش موثر برای بازار یابی و افزایش بازده سرمایه گذاری تبدیل نموده است.
باتوجه به تبدیل فروشگاههای کوچک به هایپرمارکتها و فروشگاههای زنجیره ای و نیز گسترش رقابت در میان اصناف مختلف تولید کننده در سرتاسر جهان و لزوم ایجاد جذابیت و زیبایی در ارائه و شناساندن محصولات تولیدی میتوان از انواع استندهای تبلیغاتی و فروشگاهی در بهتر نمایاندن اجناس بهره برد.
stand Logo

مقالات استند سالید

استند چیست؟

باتوجه به تبدیل فروشگاههای کوچک به هایپرمارکتها و فروشگاههای زنجیره ای و نیز گسترش رقابت در میان اصناف مختلف تولید کننده در سرتاسر جهان و لزوم ایجاد جذابیت و زیبایی در ارائه و شناساندن محصولات تولیدی میتوان از انواع استندهای تبلیغاتی و فروشگاهی در بهتر نمایاندن اجناس بهره برد.استندهای تبلیغاتی و فروشگاهی از مواد اولیه مختلف و در اشکال و طرح های متنوعی ساخته میشوند.
میتوان گفت استند یک سازه نمایشگاهی و تبلیغاتی است که به میزان بالایی درمعرض دید و توجه مخاطبان است .علاوه بر آن ویژگی ها و قابلیت هایی چون زیبایی، سطح تبلیغاتی وسیع، صرفه جویی در زمان و هزینه، نصب وراه اندازی سریع و حمل و نقل آسان انواع استند را به یک روش موثر برای بازار یابی و افزایش بازده سرمایه گذاری تبدیل نموده است.
استندها دارای انواع مختلف می باشند که از جمله میتوان به استندهای تبلیغاتی، استندهای نمایشگاهی و استندهای فروشگاهی که برای استفاده در محیط های داخلی وفضای باز تولید می شوند اشاره کرد.درصنعت استندسازی با توجه به بهره گرفتن از متخصصان رشته های مختلف میتوان بازده فروش هر محصول را به بالاترین حد ممکن رسانید.باتوجه به وجود متخصصان مجرب و نخبه در مجموعه سالید نیاز مشتریان گرامی در کوتاهترین زمان-با بالاترین کیفیت و قیمتی بسیار مناسب برآورده خواهد شد.

نقش استند در تبلیغات

با توجه به گسترش فناوری های مختلف در جهان و تخصصی شدن مشاغل و اصناف،امر بازاریابی و فروش برای معرفی محصولات تولید شده،شریان اصلی این اصناف میباشد.با توجه به تبدیل شدن فروشگاههای کوچک به هایپر مارکتها و فروشگاههای زنجیره ای،ارائه ی محصولات تولیدی با برند همان شرکت به بهترین شکل الزامی میباشد.
استندهای تبلیغاتی نیز در این امر توانسته است نیازهای مدنظر هر سیستمی را برای معرفی برند تامین نماید.شرکت استند سالید با بهره گیری از افراد نخبه،مجرب و متعهد آماده ی طراحی و ساخت بهترین استندها با قیمتی بسیار مناسب و رقابتی میباشد.وجود نیروهای متخصص به همراه تجهیزات مدرن و به روز دنیا توانسته است مشتریان ما را به هدف خود سوق دهد.

طراحی استند

فرآیند طراحی استندهای تبلیغاتی با توجه به پارامترهای زیر انجام میگردد:
وزن محصول-ابعاد محصول-تعداد محصول در هر استند-فضای قابل استفاده برای هر استند و مقدار هزینه ی هر استند مشخص میگردد.
طرح و ایده های خلاقانه ی متخصصین شرکت استند سالید بااستفاده از نرم افزارهای طراحی قطعات و سازه های صنعتی در زمینه های ساخت -تولید و مباحث گرافیکی پیاده سازی میگردد.
همچنین استانداردهایی برای طراحی استندها در سبکهای مختلف وجود دارد که متخصصین شرکت استند سالید به منظور ارتقای محصولات و رضایت مشتری آماده ی ارائه ی تجربیات خود در این زمینه میباشند.

ساخت استند

با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و ابداع دستگاهها و تجهیزات جدید در صنایع مختلف طراحی و ساخت استندهای تبلیغاتی نیز متاثر از این پیشرفت بوده است.با توجه به متنوع بودن انواع سازه های تبلیغاتی و فروشگاهی برای ساخت هر یک از آنها نیز پروسه ها و تجهیزات مختلفی مورد نیاز میباشد.
پروسه های مربوطه به ساخت استند را میتوان به موارد زیر تقسیم بندی کرد:
استندهای فلزی:استندهای فلزی شامل پروسه های ورقکاری-مفتولکاری-جوشکاری-مونتاژ-رنگکاری و ... میباشد.تکمیل کننده ی مراحل فوق در ساخت استند مرحله ی چاپ-نصب برچسب و بسته بندی میباشد که از اهمیت بالایی برخوردار میباشد.
استندهای چوبی:ساخت استندهای چوبی شامل پروسه های برش و ماشینکاری-مونتاژ و تمیزکاری میباشد.تکمیل کننده ی مراحل فوق مانند استندهای فلزی مرحله ی چاپ-برچسب زنی و بسته بندی میباشد.
استندهای پلکسی(طلق):ساخت استندهای پلکسی گلاس شامل پروسه های برش لیزر و مونتاژ-چاپ-نصب برچسب و بسته بندی میباشد.
شرکت استند سالید با توجه به وجود تجهیزات کامل موجود در زمینه ی استندهای فروشگاهی و تبلیغاتی و انواع قفسه محصول از طراحی تا ساخت در خدمت تولیدکنندگان داخلی و خارجی میباشد.

انواع استندهای تبلیغاتی و فروشگاهی از نظر جنس

استندها از نظر جنس به استندهای فلزی-استندهای چوبی-استندهای پلکسی(طلق)-استندهای تلفیقی-استندهای کارتن پلاست-استند وکیوم فرمینگ-استند فایبرگلاس-لایت باکس-میز کانتر-میز سمپلینگ-پاپ آپ-رول آپ و ... تقسیم میشوند.
استندهای تلفیقی نیز از تلفیق مواد مختلف جهت رفع نیاز مشتری طراحی و ساخته میشود.