قیمت استند آرایشی

قیمت نمونه کارهای استند آرایشی

قیمت استند آرایشی

استند آرایشی

استند آرایشی

استند آرایشی

قیمت استند آرایشی

استند سالید افتخار دارد با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا و توانمندی متخصصین متعهد، محصولات استند آرایشی را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت، بصورت کاملا رقابتی تولید نماید.
استند سالید در تلاش است با طراحی و ساخت استندهای آرایشی با کمترین هزینه و تعرفه، هویت بخشی محصولات آرایشی شما را انجام دهد و به بهترین نحو در چیدمان فروشگاه ها و در دید و دسترس بودن و ماندگاری برند و محصول شما، در ذهن مشتریان کمک کند..
استند سالید بعنوان بزرگترین تولید کننده انواع استند و قفسه محصول، در تلاش است، با حذف واسطه ها و ایجاد واحدهای اختصاصی طراحی و ساخت استند، مطابق با نیاز شما، قیمت تمام شده استند را کاهش دهد.
قیمت استند آرایشی به عواملی همچون ابعاد، متریال، جنس، نوع چاپ و تعداد بستگی دارد که هر یک از این عوامل نقشی تعیین کننده در هزینه تولید استند خواهند داشت.
بطور کلی قیمت استند آرایشی فلزی از سایر استندها مناسبتر و مقرون به صرفه تر می باشد و قیمت استند آرایشی پلکسی بدلیل قیمت مواد اولیه، نسبت به سایر متریال ها بالاتر می باشد. همچنین جهت دریافت قیمت استند آرایشی با انواع متریال ها میتوانید بصورت آنلاین از کارشناسان فروش استند سالید استعلام نمایید.


  • 52 36 89 46 021
  • جهت مشاوره و استعلام قیمت استند آرایشی با ما تماس بگیرید.

    Copyright 2006-2023 Web Development By YasanCo ©